Dom III.

Veľký dom s úžitkovou plochou 177,5 m² ponúka priestranné bývanie. Komerčný priestor s úžitkovou plochou 138 m² je ideálny pre podnikanie. Tento priestor je dostatočne veľký a prispôsobiteľný rôznym typom obchodných činností. 

Dom je rozdelený na viacero priestranných miestností. Obývacia izba (28,15 m²) a kuchyňa s jedálňou (28,39 m²) sú doplnené menšími priestormi ako chodba a WC, ktoré zabezpečujú pohodlie a funkčnosť.

Nočná časť bytu ponúka niekoľko izieb rôznych veľkostí, ideálnych pre spálne a pracovné priestory. K dispozícii sú aj kúpeľne a WC, a veľká terasa (43,43 m²), ktorá poskytuje skvelé miesto na oddych.

Cenová ponuka

Pôdorys priestorov

Dom IV.

Priestranný dom s úžitkovou plochou 178,0 m² poskytuje komfortné bývanie.

Obchodný priestor s celkovou plochou 134 m², vrátane skladu a sanitárnych zariadení, je ideálny pre rôzne obchodné aktivity.

Denná časť domu obsahuje obývaciu izbu (28,19 m²) a kuchyňu s jedálňou (28,11 m²), doplnené menšími miestnosťami ako chodba a WC, čo zabezpečuje pohodlie a funkčnosť.

Nočná časť domu ponúka viacero izieb rôznych veľkostí, ideálnych pre spálne a pracovné priestory. K dispozícii sú aj kúpeľne a WC a veľká terasa (40,51 m²), ktorá je skvelým miestom na oddych.

Cenová ponuka

Pôdorys priestorov