Posledné 2 DOMY na predaj

O projekte

Developerský projekt ATRIUM POD KAMENICOU Vám ponúka polyfunkčné domy v príjemnej lokalite v centre mesta Stropkov. Ide o päť samostatných trojpodlažných celkov, ktoré sú rozdelené na dve časti, obytnú a retailovú. Sú vhodné najmä pre podnikateľov, nakoľko sa na prízemí nachádzajú nebytové priestory, ktoré sú ideálne pre vaše podnikanie. Na ďalších dvoch podlažiach sú priestranné bytové priestory, ktoré môžu poslúžiť Vám, ako aj Vašim nájomníkom.

Päť samostatných trojpodlažných celkov

Projekt ponúka komfortné a moderné architektonické prevedenie s praktickým dispozičným riešením na bývanie. Vysoká kvalita použitých materiálov zaručuje nízku energetickú náročnosť stavby. Objekt sa nachádza v blízkosti veľkého parkoviska, ktoré je ideálne pre vašich klientov a majitelia majú k dispozícii vnútorné garážové parkovanie. Každý byt má samostatnú terasu na prízemí a tiež na poschodí. Skvelým spestrením je aj vnútorné atrium, ktoré dodáva objektu prírodný ráz a dotvára architektúru objektu a tiež mu dodáva komunitnú tvár.
Atrium pod Kamenicou Stropkov - Bývanie a podnikanie pod jednou strechou
Atrium pod Kamenicou Stropkov - Bývanie a podnikanie pod jednou strechou

Prioritou mesta Stropkov je rozvoj cestovného ruchu vzhľadom na atraktívne prírodné prostredie, bohatou flórou a faunou, množstvom zaujímavých historických a kultúrnych pamiatok a športovo rekreačných služieb v meste a okolí. Jeho obyvatelia majú na dosah letné kúpalisko, krytú plaváreň, jazdecký areál, športovú halu, tenisové dvorce a ZOO Park ako aj bohatú ponuku kultúrnych podujatí. Mesto má výbornú občiansku vybavenosť s materskými, základnými aj strednými školami, nemocnicu a ďalšími inštitúciami. Táto lokalita môže znamenať skvelý štart pre Vaše podnikanie.

Všetky tieto atribúty prispievajú k tomu, aby polyfunkčné domy ATRIUM POD KAMENICOU spĺňali požiadavky a zabezpečili komfort aj tých najnáročnejších.

Prehrať video

Proces výstavby

Pozrite si proces výstavby Atria pod Kamenicou v Stropkove.

Prehrať video

Atrium zhora

Vychutnajte si krásne zábery Atria pod Kamenicou v Stropkove.

Pôdorys

Štandardy